.

.

Закрит брониран 30-метров LC/PC, FC/PC,3,0 мм,однорежимный 9/125,duplex, оптичен пач кабел кабел, LC към ФК

Закрит брониран 30-метров LC/PC, FC/PC,3,0 мм,однорежимный 9/125,duplex, оптичен пач кабел кабел, LC към ФК

BGN 88.00

Наличност
Налично за поръчка


Брониран оптичен пач кабел кабел LC/PC, FC/PC, диаметър 3,0 mm,
Однорежимный 9/125, duplex, на 30 метра
Метална броня, силна якост на опън!
Забележка : дължината и жак са коригирани, pls, не се колебайте да се свържете с мен, за един цитат.
Технически Характеристики :
Параметър
Единица за измерване
FC, SC, LC / бронирани гъвкав проводник влакна
ST, MU
MT-RJ, MPO
Е2000
См
ММ
См
ММ
См
ММ
См
КОМПЮТРИ
UPC
БТР
КОМПЮТРИ
КОМПЮТРИ
UPC
КОМПЮТРИ
КОМПЮТРИ
UPC
КОМПЮТРИ
КОМПЮТРИ
БТР
Затихване(типично)
db
≤0.3
≤0.2
≤0.3
≤0.2
≤0.3
≤0.2
≤0.2
≤0.3
≤0.2
≤0.2
≤0.3
≤0.3
Возвратная загуба
db
≥45
≥50
≥60
≥30
≥45
≥50
≥30
≥45
≥50
≥35
≥55
≥75
Работна дължина на вълната
нм
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
Взаимозаменяемост
db
≤0.2
≤0.2
≤0.2
≤0.2
Вибрация
db
≤0.2
≤0.2
≤0.2
≤0.2
Работна температура
°C
-40~75
-40~75
-40~75
-40~75
Температура на съхранение
°C
-45~85
-45~85
-45~85
-45~85
Диаметър на кабела
мм
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
φ3.0, φ2.0, φ0.9
Информация за поръчка :
Оптичен конектор : LC / ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Тип интерфейс на върха : APC, PC, UPC, оптичен ядра : Симплексный, duplex вид на влакна; мулти-режим(50/125)/(62.5/125) ,однорежимный (9/125) диаметър на влакна (мм) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 дължина на кабела; подгоняйте
Доставка ние изпращаме всички продукти по целия свят безплатно чрез economy доставка.

Към свойства

търговска марка:
EB-LINK
Номер На Модела:
EBSDALCLC030
Състояние:
НОВО
Дължина на кабела:
30 метра
Жак И:
LC
B Конектор:
FC
тип кабел:
Дуплекс
Диаметърът на ядрото наслаждаваме:
9/125
Тип На Фибри:
OS1
Цвят:
Сини
Диаметърът на влакното:
3.0 мм
Конфигуриране на:
Поддръжка
Продукти в категория